Візитна картка спеціальності “Маркетинг” – професійний тренінг “Я-маркетолог”

img_20161027_124208

Сьогодні тренінги набувають все більшого визнання, як унікальна форма навчання. Основна їхня відмінність від звичних лекцій або семінарів – ефективність, оскільки на тренінгу поруч з теорією обов’язково йде практика.

Основною метою тренінгу, що проходив 27 жовтня на базі кафедри маркетингу ТДАТУ, було формування у учасників уявлення про маркетинг, сфери його використання і професії, пов’язані з ним. Для слухачів тренінгу – учнів 11х класів шкіл міста Мелітополя, вищезазначена тематика більш ніж актуальна, оскільки вони стоять на порозі важливого рішення – яку професію обрати.

Провідні викладачі кафедри маркетингу працювали зі школярами протягом кількох годин. Перша половина тренінгу була цілком присвячена базовим теоретичним знанням із маркетингу. Школярі познайомилися з основами товарної, цінової і комунікаційної політики, логістикою, інтернет-маркетингом; з’ясовували різницю між маркетологом і менеджером; намагалися вгадати відомі марки газованої води на лекції з брендінгу.

В практичній частині учнів обєднали в команди і запропонували закріпити отримані знання в грі «Я-маркетолог». Необхідно було створити фірму, розробити для неї товарний асортимент, логотип, салоган та представити співробітників. Для кожної команди був обраний модератор з числа студентів-маркетологів ТДАТУ – в допомогу і підтримку.

Пальму першості в грі отримала фірма «Air Board» – створення рекламних звернень на будь-яких поверхнях. Учасники команди зуміли грамотно і креативно підійти створення фірми, а також в них була найчіткіша (на думку журі) презентація.

Склад команди-переможниці:

Яригіна Анна (ліцей “Творчість”), Веселов Андрій, Пилипенко Анастасія (гімназія №10), Єрошенкова Яна (НВК №16) модератор – студент четвертого курсу спеціальності «Маркетинг» Олександр Мостовий. Всі учасники команди отримали солодкі подарунки.

Також спеціальними призами було відмічено особисті презентації Чернобильського Артема (гімназія №10) та Сердюк Деніс (гімназія №5)

Ми вітаємо переможців, дякуємо всім учасникам тренінгу за увагу і креатив і сподіваємося на продовження співпраці.

Модератор тренінгу Серських Надія Сергіївна.