Навчально-творчий конкурс “3-Я”

НАВЧАЛЬНО-ТВОРЧИЙ КОНКУРС “З-Я”

«Якість навчання, Якість продукції, Якість життя»

Щорічно на кафедрі маркетингу проводиться навчально – творчий конкурс «3Я: Якість навчання, Якість продукції, Якість життя», який щорічно присвячений питанням підвищення якості виховання молоді та формування базових навичок та професійної орієнтації. Мета конкурсу – формування творчого сприйняття соціальних аспектів у рамках освітнього та професійного  виховання школярів.

Географія Конкурсу охоплює навчальні заклади І – ІІІ рівній акредитації м. Дніпропетровськ,м. Бердянськ, м. Мелітополь, та іншіх районів Запорізької області.

Щорічно на святкуванні Дня маркетолога відбувається нагородження Переможців щорічного навчально – творчого конкурсу «3Я: Якість навчання, якість продукції, якість життя».

Переможці отримують цінні призи та можливість відвідувати тренінги, які проводяться на кафедрі.

Вручення призів відбувається особисто зав. кафедрою: д.е.н. Д.Г. Легезою.

IMG_2085

Результатами роботи Конкурсу є: моральне задоволення учасників, матеріальна винагорода та подальша співпраця професорсько – викладацького складу кафедри: «Маркетинг» з гімназією – переможцем в рамках створення бренду навчального закладу.