Науково-технічна програма на 2016-2020 роки

Кафедра обліку і оподаткування приймає участь у виконанні науково-технічної програми на 2016-2020 роки за темою «Науково-методологічні засади обліково-аналітичного та фінансово-інвестиційного забезпечення сталого розвитку суб’єктів господарювання» (державний реєстраційний номер 0111U002537), що включає 3 основні підтеми:

1. Обліково-аналітичне забезпечення сталого розвитку сільськогосподарських підприємств. Керівник теми: Сокіл О.Г., д.е.н, доцент.
  2. Обліково-аналітичне забезпечення амортизаційної політики та аудиту аграрних підприємств. Керівник теми: Трачова Д.М., д.е.н, доцент.
  3. Фінансово-інвестиційне забезпечення стабільного розвитку суб’єктів господарювання. Керівник теми: Трусова Н.В., д.е.н, професор.