Для підвищення рівня професійних знань та навичок, необхідних для здійснення зовнішньоекономічної діяльності  в м. Запоріжжі (2020 р.)  відбувся Спеціалізований Агрофорум «AgroPro: Формування сприятливого середовища для експорту сільгосппродукції та продукції сільгоспмашинобудування», в організації та роботі якого якому взяли участь викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Паралельно із роботою Агрофоруму проводилась спеціалізована виставка АгроТехСервіс 2020, де були представлені інноваційні розробки запорізьких виробників, та І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент» (спільно з Запорізьким національним університетом). Відповідно до результатів заходу було опубліковано результати наукових досліджень.