Профорієнтація у загальноосвітній школі м. Мелітополя №6

10 грудня 2019 року профорієнтаційною групою ТДАТУ імені Дмитра Моторного у складі представників кафедри «Облік і оподаткування» Сокіл О.Г., Сахно Л.А. та студентки 11 МБ ОО Стоєвої Т.С., а також представника механіко-технологічного факультету, Бакарджиєва Р.О.– кафедра «Технологія конструкційних матеріалів» проведено профорієнтаційний захід у загальноосвітній школі м. Мелітополя №6???

Під час зустрічі школярів було ознайомлено із перспективами навчання в нашому університеті, проінформовано про спеціальності, які можна здобути у ТДАТУ, можливості отримання подвійного диплому, умови проходження закордонної практики, роздано умови щодо вступної кампанії до ТДАТУ та доведено інформацію щодо проведення Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі ПЗСО, а також проведено WEB-QUIZ в рамках професійної підготовки майбутніх абітурієнтів.

Стоєва Тетяна ознайомила школярів з умовами навчання та особливостями студентського життя в ТДАТУ?????⚽⛹?‍♀️??‍♂️??️??