Профорієнтація у школах Веселівського району

23 вересня 2021 року викладачі Таврійського державного агротехнологічного  університету імені Дмитра Моторного у межах профорієнтаційної роботи відвідали Новоуспенівську, Менчикурівську, Чкалівську та Корніївську ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселівського району Запорізької області.

Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності до шкіл завітала кандидат економічних наук, доцент Завадських Ганна Миколаївна.

Учням 11-х класів була доведена інформація щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в ТДАТУ. Школярів було проінформовано про можливість підготовки до складання ЗНО на підготовчих кусах, які розпочнуть свою роботу вже  1 жовтня. Викладачі відповіли на всі питання 11-класників та  проконсультували їх щодо основних моментів вступної кампанії.

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент