Профорієнтаційний захід у загальноосвітній школі м. Мелітополя № 6

4 лютого 2021 року профорієнтаційною групою ТДАТУ імені Дмитра Моторного у складі представників кафедри «Облік і оподаткування» Трачова Д.М. та представника профгрупи факультету «АТ і Е», а саме Яцух О.В. – кафедра «Цивільна безпека» проведено профорієнтаційний захід у загальноосвітній школі м. Мелітополя № 6.

Під час зустрічі школярів було ознайомлено із оновленими умовами вступу на спеціальності, конкурсні предмети ЗНО та терміни реєстрації, можливості отримання подвійного диплому, умови проходження закордонної практики, дуальну форму навчання, інформацію щодо конкурсів, які проводяться для школярів у ЗВО, роздано умови щодо вступної кампанії до
ТДАТУ на 2021 рік, проведено ділову гру, тестування щодо професійної зорієнтованості школярів та WEB-QUIZ в рамках професійної підготовки майбутніх абітурієнтів.