Профорієнтаційна робота викладачів кафедри маркетингу з учнями випускних класів НВК №11 м. Мелітополя

У рамках проведення заходів профорієнтаційної роботи 2 лютого 2021 року викладачі ТДАТУ імені Дмитра Моторного Легеза Д.Г. та Панченко А.І зустрілися з учнями 11 класу загальноосвітньої школи №11.

Майбутні вступники мали змогу отримати інформацію про можливості здобуття вищої освіти зі спеціальностей університету, зокрема про предмети ЗНО для вступу на обрані спеціальності, календарем вступної кампанії у 2021 році, переваги участі у Всеукраїнській олімпіади ТДАТУ для вступників та порядок нарахування додаткових балів. Представники ВНЗ надали рекламні буклети, брошури, друковані матеріали, якими можуть скористатися школярі. В результаті діалогу між викладачами університету та учнями випускного класу ЗОШ №11 порушено питання щодо можливостей дуальної освіти, отримання подвійного диплому, виробничої та закордонної практики.