Профорієнтаційна робота викладачів кафедри маркетингу з учнями випускних класів м. Мелітополя

В рамках проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри маркетингу було проведено зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл №11, 25 та НВК №16 м. Мелітополя. Представники університету надали інформацію про вступ у 2021 році за всіма напрямами підготовки, які здійснюються в університеті, розповіли про переваги участі у Всеукраїнській олімпіаді ТДАТУ у 2020-2021 рр. для підвищення результату конкурсного балу ЗНО. Було проведено I тур олімпіади з української мови та літератури й математики.