Профорієнтаційна робота кафедри ПУАП

17 листопада 2021 року кафедра публічного управління, адміністрування та права разом з представником кафедри “Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша” Терещенко Мариною провела профорієнтаційну роботу ліцеї–інтернаті м. Мелітополя.
Завідувачем кафедри публічного управління, адміністрування та права професором Романом Олексенко разом із доцентом Юлією Вороніною була надана вичерпна інформація про університет, факультети та спеціальності для учнів ліцею–інтернату та інформація про перелік спеціальностей та освітніх програм, які пропонує Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. Також для учнів була надана інформація про Всеукаїнські Олімпіади ТДАТУ та строки їх проведення.