Про навчання майбутніх підприємців під час карантину

В умовах несподіваного карантину виникла нагальна потреба у нових підходах до організації навчання. Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ для онлайн спілкування зі здобувачами вищої освіти використовують різноманітні засоби, в тому числі Навчально-інформаційний портал на платформі Moodle, програму відеоконференцій Zoom, месенджери Viber, WatsApp, Telegram, Skype, соціальні мережі Instagram, Facebook, телефонний зв’язок, електронну пошту тощо.

З’ясувалося, що в сучасних умовах не є проблемою відстань, що відділяє студентів від викладачів, які проводять консультації з питань виконання практичних завдань і курсових проектів, контролюють опанування студентами теоретичного матеріалу, щотижнево їх атестують за підсумками реалізації “Індивідуального плану відпрацювання занять”, оприлюдненого на Навчально-інформаційному порталі.

На фото: приклади реального консультування студентів щодо виконання практичних завдань