Привітання до Дня працівників сільського господарства

Шановні аграрії !

Від колективу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийміть щирі вітання  з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства. Це свято справжніх професіоналів та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву. Висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу країни – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва, економістам і бухгалтерам, викладачам аграрних закладів освіти – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане з аграрним виробництвом.

Щиро дякуємо і низко вклоняємось  Вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку. У ці святкові дні зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.

Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують та прославляють Україну!

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент