ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ЗИМОВОГО СТАЖУВАННЯ В БОЛГАРІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТДАТУ

6 листопада 2018 року об 11.20 в аудиторії 5.103 відбудеться Презентація програми зимового стажування в Болгарії для студентів ТДАТУ.

Організатором Презентації виступає кафедра економіки та міжнародний відділ університету.

Стажування в Болгарії – це прекрасна можливість поєднати приємне з корисним… Запрошуємо на стажування у кращі гірськолижні курорти Болгарії!

Період сезонного працевлаштування: з 15.12.18-15.03.19

Працевлаштування та проходження практики в Болгарії це:

– офіційне працевлаштування;

– своєчасна оплата праці;

– практичний досвід роботи за європейськими стандартами;

– поліпшення якості володіння іноземними мовами;

– освоєння нової для себе мови – болгарської, досвід спілкування в мультикультурному середовищі;

– море нових вражень, позитивні емоції і життєвий досвід;

– сертифікат міжнародного зразка.

А ще – це  заробітна плата від 250 – 450 € + Додаткові бонуси від 30 € до 50 € за переробку або за добре виконану роботу.

Проїзд, проживання, харчування, страховка – БЕЗКОШТОВНО

Термін роботи 80-90 днів. Офіційне оформлення згідно зі трудовим кодексом Республіки Болгарії

Вчися, працюй, відпочивай і подорожуй з нами …

Чекаємо усіх бажаючих!