Предметна олімпіада з дисципліни «Маркетингові комунікації»

22 листопада на базі кафедри маркетингу  проведено І етап предметної олімпіади з дисципліни «Маркетингові комунікації». Щорічне проведення предметної олімпіади дозволяє  активізувати і розвивати творче мислення студентів, стимулювати змагання в навчанні, а також сприяє підвищенню якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулюванню їх творчої праці.

В олімпіаді приймали участь  здобувачі ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 075 «Маркетинг». Їм були надані завдання та озвучені вимоги до їх виконання, критерії оцінювання. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки. Члени журі оцінили роботи та визначили найкращі.

Переможцями олімпіади стали наступні учасники:
І місце – Чернишова Марія  (група 31МК);
ІІ місце  – Райков Даніїл (група 31МК);
IIІ місце – Височин Максим (група 31МК).

Щиро вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших успіхів!