Попри карантин робота на кафедрі ПТБ не припиняється ні на мить

З  09 листопаду 2020 року освітній процес в ТДАТУ був переведений в дистанційний формат. Це суттєво добавляє викладачам непередбаченої роботи. Проведення навчальних занять онлайн потребує додаткового методичного забезпечення, презентацій, індивідуальних  завдань і консультацій. В рази збільшується час на перевірку надісланих викладачу виконаних студентами завдань. Є необхідність в нових щотижневих планах та звітах.

Попри складності дистанційного навчання колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності продовжує активно працювати. В полі зору – розробка навчальних планів на новий навчальний рік;  обговорення освітньо-професійних програм зі стейкхолдерами, роботодавцями, академічною спільнотою, здобувачами вищої освіти; презентація вибіркових дисциплін; підготовка документації для проведення виробничих практик; підготовка до проведення щорічної студентської конференції – це далеко не повний перелік питань, які стояли на порядку денному наради, яка відбулася на кафедрі ПТБ 11 листопаду 2020 року в режимі відео-конференції.