Початок навчальних практик «Вступ до фаху» та «Туристична діяльність» студентів спеціальності 242 «Туризм»

З 24.05.21р. на кафедрі БКМТ стартували дві навчальні практики для студентів спеціальності 242 «Туризм»: для першого курсу «Вступ до фаху», для другого курсу «Туристична діяльність». Основним завданням практик є: отримання практичних навичок в організації процесу підготовки туристичних об’єктів та надання туристичних послуг.

Для 1 курсу об’єктом дослідження є туризм як суспільний феномен, як складна соціоеколого-економічна система, яка охоплює процеси і явища, пов’язані з комфортним та безпечним подорожуванням. Основними завданнями практики є напрацювання практичних навичок щодо організації процесу відпочинку туристів, регламентації діяльності туристичних фірм, прав та обов’язків фахівців цієї галузі.

Здобувачі освіти 2 курсу розглядають туризм як сферу професійної діяльності, яка передбачає формування, просування, реалізацію та організацію споживання туристичного продукту. Основними завданнями для цього курсу є: практична реалізація знань щодо розробки анімаційних послуг та туристичних маршрутів, пошуку мотиваційних механізмів збільшення попиту на ці послуги.

З метою ознайомлення з першим етапом підготовки туристичних об’єктів та дестинацій до курортного сезону, студенти 1 та 2 курсів відвідали місцевий курорт Кирилівка, базу відпочинку «Лето», кафе «Барбадос». Під час екскурсії прийняли участь у обговоренні та плануванні діяльності щодо підготовки туристичних об’єктів до прийму туристів.

В цілому реалізація поставлених завдань навчальних практик націлена на освоєння переліку компетентностей, якими повинні володіти фахівці цього напряму діяльності.

Д.е.н., доцент кафедри БКМТ Колокольчикова І.В.