Підвищення кваліфікації «Цілі сталого розвитку: проблеми впровадження та завдання для сфери науки, технологій та інновацій»

НПП кафедри фінансів, обліку і оподаткування прийняли участь у семінарі УкрІНТЕЇ з підвищення кваліфікації на тему «Цілі сталого розвитку: проблеми впровадження та завдання для сфери науки, технологій та інновацій». Захід відбувся в режимі онлайн.

Головними питаннями семінару стала антологія формування цілей сталого розвитку, проблеми та перспективи імплементації цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні. Увагу учасників було наголошено на практиці реалізації національних ЦСР та перспективних завдань для України з використанням інноваційних технологій ІТ. Озвучені основні проблеми, що виникають на шляху реалізації ЦСР у практику господарювання.

доцент Іван ДЕМЧЕНКО