Підсумки предметної олімпіади з торговельного підприємництва

Сьогодні, 12 листопада 2018 року, на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулася предметна олімпіада з дисципліни “Торговельне підприємництво”, у якій взяли участь здобувачі ступеня вищої освіти  зі спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

За результатами олімпіади були визначені переможці:
Дубініна В., група 11 МБ ПТ (тема роботи: «Етапи розробки підприємницької стратегії, узгодження з іншими видами стратегій підприємства»)
Самсонова М., група 11 МБ ПТ (тема роботи: «Особистість підприємця та його ділові якості. Етичний кодекс підприємця»)
Воробйова А., група 11 МБ ПТ (тема роботи: «Етапи розвитку торговельного підприємництва»).

Колектив кафедри ПТБ щиро вітає переможців!