Особливості дуальної форми здобуття спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Вже третій рік триває реалізація пілотного проекту щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти у закладах фахової передвищої та вищої освіти України. Учасниками цього проекту є здобувачі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

В I семестрі 2021-22 навчального року на дуальній формі за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» навчаються 22 здобувача вищої освіти, серед яких 15 студентів 1-4 курсів ОР «Бакалавр» та 7 –  ОР «Магістр».

Всі студенти, які здобувають  вищу освіти за дуальною формою, уклали договір про дуальне навчання з підприємством (організацією), де працюють. Користуючись програмою дуального навчання, студенти мають змогу одночасно  вчитися і працювати, реалізовуючи отримані знання на практиці, а роботодавці – формувати у працівника необхідні для роботи навички.

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент