Онлайн-зустрічі майбутніх підприємців напередодні великих свят

День захисника України відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем боролися за незалежність рідної країни; свято вшанування козацької доблесті і відваги; свято подяки ветеранам Другої світової.

Це день всіх героїв сучасності, які мужньо захищають кордони України.

Напередодні великого свята куратори груп 31ПТ, 11сПТ та 21МБ ПТ Лариса Андрєєва та Оксана Лисак організували Zoom-зустріч, присвячену цій важливій події. Під час зустрічі студенти розповіли про славні подвиги запорожців, про воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчну сторінку нашої історії, захищаючи кордони України від ворогів.

Просимо в Бога миру для країни,

Щоб повернулися живими усі ті ,

Хто захищає зараз Україну,

Хто там на Сході ніби в іншому житті…

І віримо, що спиняться всі війни,

Що буде мир і спокій у серцях.

Про це благають діти України

Проханням щирим в душах і піснях.

Автор: Оксана ЛИСАК, доцент