Онлайн-зустріч зі студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з питань якості освітньої програми, освітнього процесу та академічної доброчесності

23 грудня 2022 року відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» бакалаврського та магістерського рівня з гарантами освітніх програм Оленою Яцух та Сергієм Косторним, а також викладачами кафедри фінансів, обліку і оподаткування.

Студенти були ознайомлені з результатами проведених в університеті опитувань щодо якості освітніх програм, освітнього процесу та академічної доброчесності.

В ході обговорення піднімалися питання удосконалення освітніх програм, їх практичної спрямованості, навчального навантаження, вибіркових дисциплін, якості викладання, недопустимості недоброчесної поведінки та корупції.

Результати обговорення будуть враховані в подальшій роботі кафедри.