ОБГОВОРЕННЯ КОДЕКСУ ЧЕСТІ ТДАТУ ІМ. ДМИТРА МОТОРНОГО НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

15 грудня 2019 року на факультеті економіки та бізнесу була організована зустріч з приводу обговорення Кодексу честі Таврійського державного агротехнологічного університету. Доповідачем виступав проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Петрович Ломейко, який розглянув такі питання як доброчесність, якість освіти та участь студентів у формуванні офіційних документів ТДАТУ.

На семінарі були присутні весь професорсько-викладацький склад та студентська рада факультету. Проректором була підкреслена необхідність дотримання академічної чесності як фундаменту діяльності студентською спільноти. Також, було наголошено, що ведеться робота із представниками студентства усіх факультетів з приводу розгляду їхніх пропозицій щодо оновлення Кодексу честі ТДАТУ. Крім того, на зустрічі велося активне обговорення питань якості освіти, засобів її перевірки, статистики якості навчання за останній рік.

Семінар пройшов продуктивно, були поставлені певні задачі на майбутній навчальний період та отриманні відповіді на хвилюючи питання.

Плясецька Вікторія,

голова інформаційного сектору студентської ради ФЕБ