Навіть нудну роботу можна робити весело!

24 квітня 2019 року викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності разом з учнями підшефних ліцеїв №5 та №19 взяли участь у соціально-екологічній профорієнтаційній акції «Студенти ТДАТУ за чисте місто», на якій зібралось майже 300 чоловік для прибирання території в садах Філібера. В веселій та дружній обстановці, під динамічну сучасну музику учасники акції натхненно греблі старі сухі гілки та опале листя. Щоб наведення порядку проходило веселіше, організатори підготували цікаві конкурси та квест. По завершенні  квесту учасники пригощалися чудовими смаколиками від факультету АТЕ.

Всі команди отримали  грамоти та позитивні враження від спілкування.\

Дякуємо школярам та студентам за участь у заході для процвітання рідного міста!