Навчально-інформаційний портал як головний засіб дистанційного навчання

Під час вимушеного карантину викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності був налагоджений постійний контакт зі здобувачами вищої освіти  для консультацій та перевірки виконаних завдань за допомогою телефонного зв’язку, мобільних додатків Viber, Telegram, засобів електронного зв’язку Zoom, електронної пошти тощо.  Але найбільш ефективним засобом дистанційного навчання був і залишається Навчально-інформаційний портал ТДАТУ на платформі Moodle.

Moodle – це модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище,  яке надає викладачам, студентам та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання. Moodle забезпечує студентам доступ до численних навчальних ресурсів. Використовуючи Moodle, викладачі можуть надсилати нові повідомлення студентам, розподіляти, збирати та перевіряти завдання, вести електронні журнали оцінок та присутності, налаштовувати різноманітні ресурси курсу і т.д.