Навчальні практики на кафедрі ПТБ

Сьогодні, 24 травня 2021 року, на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності для здобувачів вищої освіти 1-3 років навчання розпочалися навчальні практики.

Здобувачі вищої освіти першого курсу більш детально знайомляться з основами майбутньої професії (навчальна практика “Вступ до фаху”), другого курсу – осягають особливості створення малого підприємства (навчальна практика “Основи підприємництва”), третього курсу – опанують глибини фінансового аналізу господарської діяльності (навчальна практика “Аналіз господарської діяльності”).

На здобувачів вищої освіти, крім пояснень складних тем та розрахунків, чекають екскурсії, зустрічі з  цікавими людьми тощо.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент