Навчальна практика бакалаврів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» закохує студентів у майбутню професію

1 червня 2021 року, студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ТДАТУ імені Дмитра Моторного у рамка проходження навчальної практики відвідали Комунальну установу «Агенція розвитку Мелітополя» з якою укладено Меморандум про співпрацю з ТДАТУ.
Директорка агенції Ірина Славова поспілкувалася зі студентами, а також розповіла, чим саме займається агенція, її структуру, та чим корисна діяльність Агенції розвитку Мелітополя.
Важливою та актуальною була презентація проектів, які реалізуються завдяки агенції та презентація тих, що тільки планують реалізувати.
Перед студентами також виступила декан факультету та бізнесу ТДАТУ, депутатка Мелітопольської міської ради Ганна Ортіна, яка наголосила на важливості проходженні навчальної практики студентами спеціальності «Публічне управління та адміністрування».
Перед студентами виступили студенти, які проходили практику і мають досвід у написанні проектів.
Навчальна практика триває, а значить ще багато цікавого, корисного і актуального дізнаються бакалаври за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», що дасть можливість їм збагатитися новими знаннями, набути навичок, необхідних для публічних службовців, розширити свій професійний світогляд і фахово оцінювати процеси публічного управління в Україні.