НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ 2020 РОКУ. Параграф 5

Знайомтесь!  Переможці конкурсу “Студент року – 2020” на рівні факультету:

Студент  – патріот року” Анастасія Нестерчук  (група 21-ТР)

Анастасія є людиною, яку по праву можна назвати “Патріот рідної Вітчизни”. Студентка активно бере участь у різноманітних заходах патріотичного спрямування: зайняла І місце у студентській олімпіаді з української мови, де продемонструвала свої знання з граматики та культури української мови; написала тези до студентської конференції кафедри суспільно-гуманітарних наук на теми “Гендерні особливості мовної комунікації” та “Історія заснування міста Мелітополя”; взяла участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика у м. Запоріжжя; була учасником поетичного марафону на честь дня народження української письменниці Ліни Костенко, що був організований науковою бібліотекою університету.

Як голова інформаційного сектору студради ФЕБ Анастасія пише статті на теми знаменних та пам’ятних дат у житті України. Тим самим популяризує українську мову, історію України та національні свята.

Студент  – староста року – Тетяна Стоєва (група 21-МБ ОО)

Тетяна є старостою студентської групи з третього курсу навчання. Протягом всіх цих років проявляє себе як справжній лідер та організатор. Займаючи пост старости, разом зі своєю групою, тричі виборювали титул “Найкраща група факультету”, крайній з яких – цього року. Справжня помічниця для викладачів та своїх одногрупників. До неї можна звернутися з будь-яким питанням та будь-якою проблемою і Тетяна неодмінно допоможе. Група Тетяни дуже дружна, і це неабияка заслуга саме старости. Вони разом їздять у поїздки містами України, беруть участь у конференціях, діляться новинами за чашкою чаю на кураторських годинах. Як досвідчена староста Тетяна з радістю допомагає старостам молодших груп.

Олена Васильченко,

заступник декана факультету з ОВР