Нагородження викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Викладач – це набагато більше, ніж професія, це стан душі і бажання передавати свій досвід іншим людям.

В Мелітопольській РДА з нагоди дня працівника освіти України відбулося урочисте вітання освітян.

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.е.н., доцент Наталя Захарова, к.е.н., доцент Наталя Рубцова та к.е.н., доцент Наталія Радченко були нагороджені почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну наукову діяльність.

Голова Мелітопольської РДА Володимир Цап особисто вручив грамоти та привітав зі святом!

Пишаємося нашими викладачами та бажаємо подальшого професійного розвитку!!!

к.е.н., доцент кафедри фінансів,

банківської справи та страхування Наталя РУБЦОВА