На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулась Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція «ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩА В СВІТОІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ», організована кафедрою фінансів, банківської справи та страхування, відбулась 22-23 квітня 2021 року, до участі в якій долучилися наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, молоді вчені та здобувачі вищої освіти з багатьох ЗВО України, а також закордонний заклад – Державна вища професійна школа в Коніні (Республіка Польща).

На відкритті конференції з вітальними словами виступили професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування ТДАТУ Наталя ТРУСОВА, декан факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Ганна ОРТІНА, декан економічного факультету Запорізького національного університету Алла ЧЕРЕП, професор кафедри фінансів, обліку та логістики Державної вищої професійної школи в Коніні (Республіка Польща) Тетяна ЧЕРНЯВСЬКА, завідувач кафедри економіки та фінансів Херсонського державного аграрно-економічного університету Наталія ТАНКЛЕВСЬКА.

Тематика доповідей включала актуальні питання фінансового забезпечення в умовах світових тенденцій. Зокрема, була охоплена страхова, банківська, підприємницька, туристична сфери, стан міжнародного ринку фінансових послуг та окремі проблематичні аспекти експортних операцій країни, досвід європейських країн щодо сталого розвитку економіки, державна підтримка розвитку сільського господарства, а також важливість та нагальність розробки стратегії фінансової інклюзії.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування виражає щиру подяку усім співорганізаторам конференції за допомогу та співпрацю у проведенні заходу, а учасникам – за активну участь.

доцент Ірина ЧКАН