На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування ТДАТУ відбулась підсумкова атестація бакалаврів

В період з 18 по 19 лютого 2021 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулась підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту загальноуніверситетської підготовки. Атестацію здобувачів вищої освіти приймала комісія у наступному складі:

Голова ЕК: ЯРОВА Тетяна Миколаївна – начальник Мелітопольського відділення АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»

Заступник голови: ДЕМЧЕНКО Іван Володимирович – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Члени ЕК:

ЗАХАРОВА Наталя Юріївна – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

КОСТОРНОЙ Сергій Володимирович – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

РАДЧЕНКО Наталія Геннадіївна – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Вітаємо студентів з успішною здачею комплексного державного кваліфікаційного екзамену та бажаємо успіхів в професійній діяльності!

кафедра фінансів, банківської справи та страхування