НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ВІДБУЛИСЯ ВИБОРИ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ НА НАСТУПНУ КАДЕНЦІЮ

10 квітня 2019 року відбулася конференція трудового колективу та студентів факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, на якій відбулися вибори декана факультету.

На заході були присутні: ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Володимир Миколайович Кюрчев, голова профспілкового комітету університету к.с.-г.н., доцент Микола Васильович Андрущенко, 59 науково-педагогічних працівників, 12 співробітників та 12 студентів факультету економіки та бізнесу.

Присутні заслухали звіт к.е.н., доцента Сергія Вікторовича Кармана про роботу на посаді декана факультету економіки та бізнесу за період 2014-2019 рр., який проінформував колектив про здобутки факультету за п’ятирічний період, окреслив перспективні напрямки його розвитку на майбутнє, подякував колективу факультету за роботу й висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю на благо рідного факультету та університету.

В обговоренні звіту взяли участь: завідувачка кафедри менеджменту д.е.н., професор Світлана Анатоліївна Нестеренко та к.е.н., доцент кафедри менеджменту Олег Васильович Кравець. Виступаючі надали позитивний відгук про роботу Сергія Вікторовича Кармана на посаді декана факультету за минулий період та запропонували підтримати його кандидатуру на посаду декана факультету на наступні п’ять років.

На конференції виступив ректор університету д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Володимир Миколайович Кюрчев. Керманич університету запропонував присутнім власне бачення шляхів розвитку факультету та висловив сподівання на підвищення потужностей діяльності усіх підрозділів, співробітників та студентів факультету економіки та бізнесу.

У бюлетень для таємного голосування (згідно Закону України “Про вищу освіту”) було внесено єдину кандидатуру  на посаду декана факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – к.е.н., доцента кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Сергія Вікторовича Кармана.

За результатами підрахунку голосів лічильна комісія встановила, що кандидатуру Кармана Сергія Вікторовича на посаду декана факультету економіки та бізнесу підтримали 95,2 % виборців.

Делегати конференції затвердили протоколи лічильної комісії та прийняли рішення рекомендувати Вченій раді факультету економіки та бізнесу обрати на посаду декана факультету економіки та бізнесу Кармана Сергія Вікторовича.