м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Мотиваційні листи Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (зразок)

Мотиваційні листи спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 

Приклад 1

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні члени приймальної комісії!

Мене звуть Литвиненко Аліна. Я живу в місті Мелітополь.  Цього року я закінчила Мелітопольську школу №10. Маю бажання навчатися в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для здобуття освітнього рівня “Бакалавр” зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». З більшості навчальних предметів у мене високі оцінки. Мої найулюбленіші навчальні предмети – математика, інформатика, англійська мова. Я не лише маю хороші оцінки з профільних предметів, але й  цікавлюсь навчальними дисциплінами цієї спеціальності, які не входять до шкільної програми. Зокрема, мене цікавить як стати підприємцем і створити власну справу. Я хочу стати успішним, креативним підприємцем і вважаю, що викладачі ТДАТУ допоможуть мені перетворити мрію в реальність. Я намагаюсь самостійно навчатись за допомогою  платформ дистанційного навчання. Так, на платформі безкоштовної онлайн-освіти «Prometheus»  я навчалась на курсах «Підприємництво. Власна справа в Україні» та «Як створити стартап» і отримала сертифікати про їх успішне проходження. На цих курсах я отримала загальне уявлення і знання, необхідні бізнесмену-початківцю. Я сподіваюсь, що в університеті за допомогою професійних  і досвідчених викладачів отримаю глибокі практичні знання, які допоможуть мені створити в майбутньому власну справу і зробити її прибутковою. Після перегляду освітньої програми «Підприємництво та бізнес-технології» на сайті університету, я переконалась, що буду вивчати цікаві та актуальні освітні компоненти, а саме економічний аналіз, електронну комерцію, бізнес-проектування, оподаткування суб’єктів підприємництва. Мені подобається, що в ТДАТУ проводяться зустрічі зі стейкхолдерами, які діляться власним досвідом щодо вирішення економічних та соціальних проблем громади міста і регіону. Ознайомившись із вашим сайтом, я зрозуміла, що мене чекає цікаве та насичене студентське життя. Навчаючись в школі, я займалась волейболом, брала у часть у змаганнях в складі шкільної команди. Хочу продовжити заняття в спортивній секції університету. Я щиро прагну навчатися саме у вашому вищому навчальному закладі, бо переконана, що саме ця освітня програма допоможе мені стати справжнім професіоналом своєї справи. Закінчивши ТДАТУ, я можу здійснити свою давню мрію – відкрити власну справу, а  навчання за  освітньою програмою  «Підприємництво та бізнес-технології» допоможе мені здобути необхідні знання та набути досвіду щоб стати успішним підприємцем.

Сподіваюся стати частиною дружного студентського колективу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

З повагою,                              _________________        Аліна      Литвиненко

 

Приклад 2

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Шановні члени приймальної комісії!

Мене звуть Сидоренко Олександр. Живу в селищі міського типу Нововасилівка Мелітопольського району. Цього року закінчив 11 клас Навчально-виховного комплексу «Гармонія» та прийняв рішення вступати до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма «Підприємництво та бізнес-технології». Чому я обрав саме цю спеціальність? Справа в тому, що мої батьки володіють пасікою та займаються виробництвом та продажем меду та різних виробів з нього. Я з дитячих років допомагаю їм в цьому, тому маю наміри продовжувати їх справу та розвивати сімейний бізнес. У соціальних мережах я бачив розповіді студентів ТДАТУ про закордонні практики на сімейних фермах Франції, Данії, Нідерландів та інших Європейських країн. Вони працювали на цих підприємствах та одночасно пізнавали особливості ведення саме сімейного бізнесу, що існує в цих країнах вже впродовж багатьох століть. Я планую під час навчання скористатись можливістю попрацювати в європейських сімейних бізнесах, перейняти їх досвід (а, можливо, і деякі секрети) та впровадити певні ідеї в сімейному підприємстві своїх батьків. Моя мета – зробити сімейний бізнес унікальним та ефективним. В досягненні моєї мети мені має допомогти вивчення фахових навчальних дисциплін спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Хочу отримати знання із планування підприємницької діяльності, економічного аналізу, бізнес-проектування, електронної комерції тощо для того, щоб поставити маленький приватний бізнес на наукову основу, знизити ризики та збільшити його прибутковість. Школу я закінчив із гарними оцінками, середній бал – 10,4. Високі бали я отримав із математики, історії та англійської мови. Вважаю себе цілеспрямованою, амбітною людиною, що здатна багато працювати та досягати поставлених цілей. Саме ці риси, на мою думку, необхідні підприємцям в усьому світі. Багато читаю та цікавлюся діяльністю видатних бізнесменів сьогодення. Вірю, що війна скоро закінчиться, та нашій Україні будуть необхідні люди, які здатні розвивати власний бізнес та створювати робочі місця.

Сподіваюся, що навчання в таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного дозволить мені досягти поставлених цілей.

З повагою,                    ________________      Олександр СИДОРЕНКО

 

Приклад 3

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні члени приймальної комісії!

Мене звуть Микита __________. Я живу в місті Мелітополі, цього року закінчив Мелітопольську школу №__. Я вважаю себе активною та цілеспрямованою людиною, бажаю бути впевненим у своєму майбутньому – тому вирішив стати успішним професіоналом. Так склалося, що багато людей рано чи пізно помічали за собою бажання чи навіть наснагу займатись власною справою, проте не всі з них знайшли в собі сміливість та унікальну ідею для свого проекту. Значна частина цих підприємців відсіювались з клубу успішних, бо причиною цього була низька компетентність у справі ведення бізнесу та його просуванні. Так склалося, що мій брат не став виключенням, він вагався між різними напрямками розвитку та врешті-решт обрав галузь, яка не дозволяла досягти успіху без суттєвих теоретичних знань. Перед ним виникли важливі питання: з чого почати свій бізнес, які бізнес-ідеї краще підходять для маленького міста,  як можна звести ризики до мінімуму. Йому важко було знайти баланс між задоволенням потреб споживача та оптимальними витратами. Було очевидно, що він не може компетентно вирішити деякі з них. Я зрозумів, що відповіді на ці та інші питання дає освіта за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Аби не повторювати помилок брата, я вирішив отримати вищу економічну освіту за фахом «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. На мою думку, першим кроком на шляху розвитку повинні бути інвестиції у свої освіту. Я зрозумів, що для створення успішного бізнесу, вибору напряму власної справи хочу оволодіти компетенціями у сфері розробки бізнес-проектів, навчитися  генеруванню стартапів, провадженню підприємницької діяльності з використанням як традиційних, так і новітніх методів. За допомогою свого бізнесу я зможу працювати на себе, не буду відчувати потреби в грошах і витрачати більше часу на свої захоплення. Крім того, Україна на сучасному етапі має потребу у висококваліфікованих спеціалістах, які у змозі заснувати та компетентно розвивати власний бізнес, надавати якісні послуги. Вважаю, що займатися своєю справою дуже цікаво і до того ж власний бізнес дозволить мені самореалізуватися, тому зацікавився цим напрямком навчання ще на уроках економіки в школі.Мої очікування від навчання, в першу чергу, пов’язані зі здобуттям фахових знань та навичок. Але також мене цікавлять спортивні секції, участь у студентському самоврядуванні, закордонні практики. Сподіваюся стати одним з активних студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Залишити повідомлення для декана
×