м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Мотиваційні листи ЕКОНОМІКА (зразок)

Мотиваційні листи спеціальність 051 Економіка
ОПП Економічна кібернетика та програмування

Приклад 1

Ректору ТДАТУ

д.т.н., професору

Сергію Кюрчеву

Іванова Івана Івановича

ivanov@gmail.com

тел. 0973332222

 

Шановний Сергію Володимировичу!

Звертаюся до Вас з приводу вступу на бакалаврську програму зі спеціальності «Економіка» ОП «Економічна кібернетика та програмування», у якій я дуже зацікавлений. Мене цікавлять наукові дослідження в галузі економічної кібернетики та впровадження інформаційних систем і технологій, а також економіко-математичне моделювання в управлінні підприємствами. Мене надзвичайно приваблює можливість у майбутньому розпочати кар’єру у сфері бізнесу, тож я зацікавлений навчатися за цією програмою. Я переконаний, що вона допоможе мені зростати як у професійному, так і в особистому аспектах. З більшості предметів у школі я маю високі оцінки. В школі у нас була факультативна дисципліна економіка і я нею дуже зацікавився. Я планую створення та розвиток власного бізнесу. З цією метою я вивчав інформацію про різні ЗВО та їхні бакалаврські програми, які б допомогли мені досягнути моєї мети. Так я довідався про те, що у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного є спеціальність «Економіка» ОП «Економічна кібернетика та програмування», і у мене з’явилося бажання навчатися саме на ній. Вивчивши навчальні плани, я особливо зацікавився такими предметами, як економіка фірми та організація та управління бізнес-процесами, комп’ютерні інформаційні системи в бізнесі і об’єктно-орієнтоване програмування. Я щиро прагну навчатися саме у Вашому університеті, бо переконаний, що ця програма допоможе мені розвинути себе як професіонала, лідера команди та виховати практичні навички, які необхідні для моєї майбутньої кар’єри.

Дуже дякую, що розглянули мої документи та сподіваюся на Вашу позитивну відповідь.

З повагою                                                            Іванов Іван Іванович

Приклад 2

Ректору ТДАТУ

д.т.н., професору

Сергію Кюрчеву

Хлопко Василя Івановича

xlopko@gmail.com

тел. 0972222222

Шановний Сергію Володимировичу!

Я пишу цей мотиваційний лист бо прагну навчатися у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на бакалаврській програмі зі спеціальності «Економіка» ОП «Економічна кібернетика та програмування». Люблю спорт, захоплююся футболом, відвідую міську дитячо-юнацьку спортивну школу No3, разом із командою «Хижаки» став призером чемпіонату України (третє місце) з футболу серед шкільних команд (2020). Спорт допомагає мені долати не лише суперників на майданчику, але й досягати вершин в житті. Вважаю, що володіння такими важливими якостями, як наполегливість, організованість, дисциплінованість, працьовитість і усидливість, допоможе мені досягти успіхів у навчанні та майбутній кар’єрі. З успішною діяльністю Вашого освітнього закладу я ознайомився в 2021 році під час Дня відкритих дверей. Був дуже зацікавлений ОП «Економічна кібернетика та програмування». Програма передбачає поглиблене вивчення комп’ютерних інформаційних систем, інформаційних комунікаційних технологій та програмних продуктів для модулювання, прогнозування та регулювання економічних явищ та процесів в господарської діяльності економічних суб’єктів.

Наостанок, хочу подякувати Вам, що розглянули мою заяву і сподіваюсь на Вашу позитивну відповідь.

З повагою                                                                      Хлопко Василь Іванович

 

Приклад 3

Ректору ТДАТУ

д.т.н., професору

Сергію Кюрчеву

П’яточкина Петрика Івановича

xlopko@gmail.com

тел. 0972222222

Шановний Сергію Володимировичу!

Звертаюся до Вас у зв’язку з моїм бажанням вступити до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на бакалаврську програму зі спеціальності «Економіка» ОП «Економічна кібернетика та програмування», у якій я дуже зацікавлений. Я мрію стати фахівцем з економіки, комп’ютерних інформаційних систем, інформаційних комунікаційних технологій та програмних продуктів та займатися модулюванням, прогнозуванням та регулюванням економічних явищ та процесів в господарської діяльності економічних суб’єктів. Я переконаний, що практичні заняття з цих навчальних дисциплін та практика на підприємствах, проходження якої забезпечує Ваш університет, допоможуть мені здобути необхідні знання та набути навичок для майбутнього кар’єрного росту. Завершуючи останній рік навчання у  школі №4, я витратив чимало часу і зусиль вивчаючи предмети, що відображають мою професійну зацікавленість. Я маю найвищі оцінки з таких предметів, як математика, економіка, інформатика, правознавство, англійська мова. Мій інтерес до цих дисциплін дозволив моїм вчителям залучати мене до участі у різних інтелектуальних змаганнях та олімпіадах, де я часто займав призові місця. Так, наприклад, я зайняв перше місце на обласній олімпіаді з інформатики у 2020 році. Брав участь у шкільній художній самодіяльності. Граю у рок групі «Коготь». З відповідальністю ставлюся до виконання кожного доручення, тому важливими для мене є не тільки результат, але й можливість особистісного та професійного розвитку. Згоден на виконання цікавих громадських доручень. Я розумію, що навчання у Вашому університеті є непростим, вимагає відповідальності та значних зусиль, однак я вважаю, що зможу подолати будь-які  проблеми, з якими зіткнуся та отримаю максимум знань та досвіду завдяки цій навчальній програмі. Я зможу не лише добре навчатися, але й сподіваюся стати гідним членом студентського товариства.

Дякую за Вашу увагу та присвячений мені час.

З повагою                                                  П’яточкин Петрик Іванович

Мотиваційні листи спеціальність 051 Економіка
ОПП Економічний консалтинг та бізнес-економіка

Приклад 1

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні члени приймальної комісії

Мене звуть __________________ . Я живу в місті Мелітополі, цього року я закінчила Мелітопольську школу №_________. Я хотіла б навчатися в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на спеціальності «Економіка» за освітньою програмою «Економічний консалтинг та бізнес-економіка». Мене цікавить саме ця спеціальність, бо вона є актуальною і перспективною. Отримавши економічну освіту, я зможу відкрити власний бізнес або працювати у великих підприємствах, обійняти посаду в банку, чи стати аналітиком світового ринку. Я чула, що Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного є лідером в регіоні, має висококваліфікований персонал, а також сучасне обладнання і модернізовані програми для всебічного розвитку своїх студентів. Я впевнена, що саме тут отримаю гарну підготовку фахівця-економіста для роботи на українських підприємствах різних форм власності, а також спеціаліста в області міжнародних відносин, що спеціалізується на зовнішньоекономічній діяльності підприємств, організацій і установ як в Українi, так i поза її межами. Мої очікування від навчання, в першу чергу, пов’язанні зі здобуттям фахових знань та навичок, фундаментальної теоретичної та практичної підготовки, навичок та вмінь з надання професійних консалтингових послуг із економічних, правових та управлінських проблем діяльності і розвитку бізнес-організацій на національному та міжнародному рівнях, а також навичок ведення на інноваційній основі ефективного та конкурентоспроможного консалтингового бізнесу. Також мене цікавить студентське самоврядування, і я залюбки стану його частиною. Під час навчання в школі я отримувала високі оцінки з усіх предметів. Мої улюблені предмети це математика та економіка. Мій середній бал 10,0. Я брала участь у багатьох олімпіадах міського і обласного рівня (грамоти додаються). Моїми сильними сторонами є гарна пам’ять, цілеспрямованість, дисциплінованість і впертість. Ставлячи перед собою мету, я буду докладати усіх зусиль щоб  її досягти. До слабких сторін можна віднести те, що я мрійлива і маю складності при написанні творів. Я полюбляю музику, захоплююсь малюванням, а також мені дуже подобається волонтерська діяльність і благодійність. В майбутньому я мрію працювати на підприємствах  світового рівня, бути висококваліфікованим спеціалістом з кар’єрним зростання і можливістю зайнятися власною підприємницькою діяльністю. Наразі, Україна переживає дуже складні часи, тому я вважаю, що зараз вона як ніколи, потребує освічених фахівців. Я пишаюся нашою країною і вважаю, що всі ми маємо докладати зусиль для її росту і звеличення. Бо Україна – це ми, і тільки від нас залежить її подальший розвиток!

Сподіваюся стати одним з кращих студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

З повагою, ____________________

Приклад 2

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні члени приймальної комісії!

Мене звуть ___. Я живу у с. Новогригорівка Херсонської області, цього року я закінчив Новогригорівський ліцей Генічеської міської ради. Я хотів би навчатися у Таврійському Державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на  Спеціальності «Економічний консалтинг та бізнес-економіка». Мені цікава саме ця спеціальність, бо вона є багатопрофільною та охоплює велику кількість життєвих ситуацій. Я хочу бути обізнаним у сфері економіки, адже сучасна людина стикається з нею буквально повсякденно. Мені цікаві економічні процеси та фінансова діяльність держави: внутрішня та зовнішня. Від навчання я в першу чергу сподіваюсь отримувати задоволення, адже це мій власний, добре обдуманий, дійсно бажаний вибір. Ставши випускником даної спеціальності, я зможу втілити в життя свою мрію — відкрити власний бізнес та грамотно структурувати його, аби він став успішним. Сподіваюсь зав’язати корисні знайомства на виробничій практиці, або позанавчальних тренінгах. Я вважаю, що саме Таврійський державний агротехнологічний  Університет імені Дмитра Моторного може стати чудовим плацдармом для мого майбутнього. Не раз бачив ТДАТУ на ведучих позиціях серед закладів вищої освіти Півдня України. Як на мене, це свідчить про високу кваліфікацію викладачів, задоволеність випускників та діючих студентів рівнем навчання та сучасність освітнього процесу. Не можу не згадати про те, що цей університет вже став вибором моєї старшої сестри. Спостерігаючи за її навчанням зі сторони, хочу сказати, що не маю зауважень. Сестра не раз говорила, про студентоцентрованість та неймовірну людяність працівників університету. Це дійсно вселяє довіру. Знаю, що ТДАТУ співпрацює із закордонними університетами, тому мене приваблює перспектива онлайн спілкування з іноземними студентами, або навіть участь у програмі обміну. Можливо, на старших курсах я розгляну можливість поїздки закордон на практику від університету. Мені цікаво буде поринути у бізнес сферу іншої країни та дослідили її зсередини, як безпосередній її учасник. Повертаючись до теми школи, хочу сказати, що середній бал мого атестату складає 9,8. Мені завжди подобалась математика, промислова географія та право. Неодноразово я був учасником олімпіад з математики шкільного та міського рівнів, писав декілька робіт по дослідженню промисловості Херсонської області та Півдня України (сертифікати та мої дослідницькі роботи додаються до мотиваційного листа). Моїми сильними сторонами є гарна пам’ять, наполегливість, всебічна розвиненість, комунікабельність та відкритість до всього нового. До слабких сторін можна віднести розсіяну увагу, іноді мені складно сконцентруватися на певній справі, але я сподіваюся це виправити протягом навчання. Я захоплююсь комп’ютерним дизайном, спортом та благодійністю. Із задоволенням стану учасником студентського самоврядування, хочу та можу допомагати з веденням та оформленням соціальних мереж університету. Розумію, що наразі Україна переживає переломний момент історії власного становлення як могутньої, сильної та незалежної держави. Вважаю, що в найближчому майбутньому нашій країні обов’язково знадобляться молоді, повні енергії, кмітливі фахівці саме економічного профілю, які зможуть допомогти нашій Батьківщині пережити економічні складності з найменшими незручностями.

Сподіваюся стати одним зі студентів Таврійського державного  агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Чекаю на Вашу відповідь.

З повагою, ______________________

Приклад 3

Ректору ТДАТУ

д.т.н., професору

Сергію Кюрчеву

Волошко Тетяни Василівни

t_voloshko22@ukr.net

тел. 097800342

Шановний Сергію Володимировичу!

Звертаюся до Вас з цим мотиваційним листом, щоб повідомити про своє бажання стати студенткою Таврійського державного агротехнологічного університету за спеціальністю 051 «Економіка». Мій вибір ґрунтується на переконанні, що: 1) саме економіка допоможе моїй країні відновитися після війни; 2) саме ми – молодь України – маємо демонструвати усьому світу своє прагнення до навчання та культурного розвитку; 3) саме ТДАТУ може сприяти реалізації моїх мрій: якісна вища освіта, активна участь в молодіжному русі, можливість долучитися до реалізації проектів розвитку свого рідного Запорізького краю. Моє знайомство з Таврійським державним агротехнологічним університетом розпочалось з профорієнтаційних заходів, які проводились в нашому ліцеї, та Дня відкритих дверей ще три роки тому, а на останньому такому заході 2021 року «Професійний хайп» я уже визначилась зі спеціальністю, яка мене приваблює. Економіка – це те, що мене цікавить! Я хочу розуміти, за рахунок чого країна формує свій економічний суверенітет, як фінансується розвиток територіальної громади, що може сприяти ефективності підприємства, як найкраще планувати сімейний бюджет. Економіка – це те, що постійно розвивається завдяки поєднанню підприємництва, технологій, науки, політики, культури. І я також хочу приймати участь у цьому розвитку, тому я мрію стати економістом. Навчатися новому, ніколи не зупинятись, щоб підвищувати свій професіоналізм  – це те, чого я прагну! Серед освітніх програм, які пропонує ТДАТУ для вибору абітурієнтів, я обрала ОПП «Економічний консалтинг та бізнес-економіка». Вона більшою мірою відповідає моїм особистим якостям. Я легко можу встановити контакт з різними людьми, мені подобається живе спілкування. Я постійно намагаюсь покращити свої здобутки у володінні як української, так і іноземних мов, зокрема маю 2 грамоти за участь в обласних олімпіадах. Я постійно працюю над підвищенням свого рівня володіння комп’ютером, маю сертифікат про завершення курсу «Modus». Результатом моїх перших економічних розвідок стала доповідь на науково-практичній конференції студентів та магістрів ТДАТУ на тему «Мале підприємництво у сфері подорожей і туризму України: реалії та перспективи». У процесі її обговорення мені ставили багато питань, відповідаючи на які я усвідомила, як важливо правильно сформулювати свою думку, щоб вона стала зрозумілою іншим. А консалтинг – це і є вміння донести інформацію, це консультативна допомога тим, хто потребує кваліфікованої поради щодо розвитку власного бізнесу. І надавати поради може лише той, хто добре розуміється на справі, знає закони, орієнтується в поточній ситуації власного регіону. Тому я буду старанно вчитись, щоб здобути необхідні фахові знання та вміння. Також я маю намір брати участь в молодіжних проектах та місцевих ініціативах, оскільки саме вони орієнтовані на вирішення нагальних проблем нашого регіону. Я уже маю досвід певної організаційної роботи в своєму ліцеї у підготовці до фестивалів «Том Сойер FEST» та «Черешнево». Під час навчання в університеті я хотіла б стати учасником танцювального колективу «Юність», бо маю багаторічний досвід занять у народному театрі танцю «Золушка» м. Мелітополя. А ще мені дуже сподобалась «Ода університету» і я хотіла б отримати право співати її разом з усім студенством ТДАТУ! Я щиро вдячна Вам за увагу до мого мотиваційного листа і запевняю, що, ставши студенткою факультету економіки та бізнесу ТДАТУ, я буду робити все  можливе, щоб підтримати імідж і примножити здобутки цього провідного закладу Півдня України!

З повагою                               Тетяна Волошко

 

 

Залишити повідомлення для декана
×