Міжнародний день студента: свято, яке об’єднує!

Студентська пора дуже весела, різноманітна, і водночас, важка і відповідальна. Здобувачі вищої освіти знаходяться на рубежі між дитинством і дорослим життям. Не дивно, що такий важливий період життя згадується в календарі свят.

Щорічно 17 листопада студенти  світу відзначають своє свято. Міжнародний день студентів має сумну історію. Він присвячений подіям 17 листопада 1939 року в Чехословаччині.

В окупованій нацистами Празі студенти та викладачі вийшли на демонстрацію з нагоди святкування річниці університету. Німці розігнали демонстрацію і заарештували тисячі студентів, а деяких стратили. На згадку про ці події 17 листопада стали відзначати Міжнародний день студента.

17 листопада 2021 року привітання з днем студентів відбулося й у групі 31ПТ, до якої цього року приєдналися студенти, що закінчили різні коледжі та увійшли до складу групи 11сПТ. Куратором обох груп є к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Лариса Олександрівна.

Куратор щиро привітала всіх своїх студентів зі святом та побажала, щоб навчання давалося легко, іспити здавалися з першого разу, хвости закривалися, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії!

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент