МАРКЕТОЛОГИ ТДАТУ ВИВЧАЮТЬ ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РЕАЛІАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ПИВОВАРНІ «ДІМІОРС»

27 травня 2021 року в межах начальної практики студенти 2 та 3 курсу  спеціальності «Маркетинг» відвідали Мелітопольську пивоварню “Діміорс”, що є провідним підприємством м. Мелітополя у пивоварінні. Продукція підприємства є досить популярна серед населення міста та Запорізької області.

Популярність продукції полягає у тому, що в технології виробника живе пиво варять за класичною технологією з українського світлого ячмінного солоду з додаванням рису, цукру, хмелю і спеціально підготовленої знаменитої мелітопольської артезіанської води. В ході екскурсії  підприємством майбутні маркетологи ознайомилися з технологією виробництва пива та мали змогу продегустувати свіжозварене пиво. Також студенти дізналися як визначати якість пива, ознайомилися з асортиментом продукції, споживчими перевагами на локальному ринку пива, історією бренду «Діміорс».

Після екскурсії студенти висловили свою глибоку вдячність колективу підприємства за корисну інформацію та захоплюючу екскурсію. Вони були вражені візитом, під час якого здобули нові практичні знання, які в подальшому застосують в професійній сфері.