Майбутні агроінженери опановують економічні знання на кафедрі ПТБ

У весняному семестрі лекції в багаточисельних групах університету проходять онлайн з використанням програми Zoom, яка відмінно підходить для відео-конференцій, лекцій, індивідуальних та групових занять. При цьому здобувачі вищої освіти можуть використовувати Zoom як на комп’ютері, так і на планшеті й телефоні. До відео-лекції можна підключитися за посиланням або ідентифікатором конференції.

Саме в таких багаточисельних групах навчаються майбутні агроінженери, які опановують основи економічних знань з провідним викладачем кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – кандидатом економічних наук, доцентом Андрєєвою Ларисою Олександрівною (на фото).

Автор: Галина Грицаєнко, доцент