ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ!

Дорогі першокурсники!

Щиро вітаємо вас із початком навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на факультеті економіки та бізнесу!

Відсьогодні для вас розпочинається новий життєвий етап – навчання в університеті – після якого для вас будуть відкритті будь-які двері. Будучи студентом, ви здобудете не лише теоретичні знання з обраної галузі, а й практичні, комунікативні та творчі навички. Адже студентське життя – це не монотонне відвідування занять. Це яскраві роки, сповнені різноманітними активностями. Спортивні змагання, конференції, квести, концерти, організація свят – все це, та багато іншого, чекає на вас під час навчання на факультеті економіки та бізнесу!

Бажаємо, щоб ваші студентські роки стали захопливою та цікавою пригодою, яка подарує вам безліч приємних спогадів у майбутньому. Нехай лекції будуть інформативними, практики корисними, викладачі справедливими, а одногрупники веселими та чуйними! Успіхів у навчанні!

Студентська рада ФЕБ