КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ ВІТАЄ ПЕРШОКУРСНИКІВ ІЗ ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ

1 вересня 2021 року навчання для першокурсників спеціальностей «Туризм» та «Економіка» розпочалось із знайомства з членами однієї великої сім’ї – складом кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму. Студентам представили завідувача кафедри – к.е.н., доцента Сергія Вікторовича Кармана, викладачів та лаборантів.

А ось студенти старших курсів підготували доволі незвичні привітання для новоприбулих здобувачів вищої освіти. Це були відео-побажання цікавих занять, легких сесій, активного дозвілля. У жартівливій формі старшокурсники презентували власні лайфхаки з організації ненудних перерв між лекціями та практиками.

По завершенню привітальної частини розпочалось вручення головного документа студентів – залікової книжки. Почесну місію вручення проводили заступник декана факультету з ОВР – Олена Олегівна Васильченко та куратори новостворених груп – д.е.н, доцент Єременко Денис Володимирович та д.е.н, доцент Грибова Діана Вікторівна.

Бажаємо студентам не втрачати наполегливості під час навчання, впевнено йти до своєї мети та завжди залишатись здоровими! Віримо, що кожен з вас прославлятиме рідну кафедру, факультет та Університет!

Анастасія Нестерчук,

голова інформаційного сектору ФЕБ,