ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ТДАТУ ІМ. ДМИТРА МОТОРНОГО!

19 жовтня 2019 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся «День відкритих дверей» для майбутніх абітурієнтів. Того дня понад 600 учнів 11-их класів завітали на наше свято.
Кожна спеціальність факультету презентувала школярам основні особливості кожного фаху. Викладачі розповідали про те, якими спеціалістами стають студенти після закінчення вищого навчального закладу.
Також для майбутніх абітурієнтів були організовані різноманітні тренінги та майстер-класи на локаціях факультетів. Школярі відчули себе справжніми студентами: розв’язували економічні задачі як справжні підприємці, маркетологи та бухгалтери, ознайомилися з принципом функціонування сонячних батарей та електротрактора, дізналися про особливості харчової та переробної галузей.
Після презентацій факультетів майбутніх абітурієнтів запросили до глядацької зали, де всіх привітав перший проректор університету, к.т.н., професор Олександр Григорович Скляр. Він розповів про матеріально-технічну базу університету, особливості поселення в гуртожитку. Запевнив, що студенти отримують практичний досвід у сучасних лабораторіях та беруть участь у наукових конференціях. Для високоякісної підготовки в стінах університету працює наукова бібліотека. Крім навчання, для студентів працює найкраща в місті кафедра фізичного виховання, на якій в цьому році було відкрите сучасне футбольне поле.
Майбутніх абітурієнтів ознайомили з правилами вступної кампанії 2020 року. На завершення школярів привітали художні колективи Центру культури і дозвілля.
Для батьків та їхніх дітей були проведені екскурсії по корпусам та кафедрам, де майбутні студенти змогли на власні очі побачити обладнання в лабораторіях і лекційних аудиторіях. Не оминули увагою і музей історії університету.
«Родзинкою» свята стали різнобарвні фотозони по всій території університету.
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного був радий вітати всіх, хто прийшов та вже вирішив зв’язати своє життя з нашим університетом!

Васильченко О.О.,

заступник декана ФЕБ з ОВР