Кураторська година для студентів спеціальності 051 «Економіка» щодо політики та стандартів дотримання академічної доброчесності у ТДАТУ імені Дмитра Моторного

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу у ТДАТУ ім. Дмитра Моторного під час навчання, викладання, провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових досліджень

Порушеннями академічної доброчесності вважаються: академічний плагіат, самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, необ’єктивне оцінювання.

Студенти спеціальності 051 «Економіка» були ознайомлені з  статтею  72 Закону України «Про освіту», ухваленому в вересні цього року, в якій вперше з’явився термін «академічна доброчесність», документами Університету, які містять політику та стандарти дотримання академічної доброчесності: Кодекс честі ТДАТУ, Положення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату серед здобувачів вищої освіти в ТДАТУ, Антикорупційну програму ТДАТУ та механізмом дій у разі виявлення проявів академічної недоброчесності.

Впровадження принципів академічної доброчесності в ТДАТУ імені Дмитра Моторного – це питання репутації університету, підвищення його рейтингу, готовність випускників до стандартів якості освіти європейського та світового простору.