Конкурс есе для школярів від кафедри ПУАП

Кафедра публічного управління, адміністрування та права є організатором конкурсу есе, присвяченого соціальній реальності, що оточує нас. Брати участь у конкурсі може учнівська молодь міста Мелітополя та Мелітопольського району. Фіналісти конкурсу будуть запрошені на тренінги від кафедри ПУАП, які відбудуться у грудні 2019, а автори трьох найкращих робіт отримають призи. Тема конкурсу есе ” НАЙкраща держава”. Конкурсантам пропонується подумати про те, що було б, якби суспільство, в якому ми живемо сьогодні, зникло і його необхідно створювати заново, з чистого аркуша. Конкурсантам необхідно придумати десять найголовніших правил, які стануть фундаментом нового суспільства, найкращої держави.
Вимога до есе: конкретика,  прикладами з  життя, розгляд проблемних аспектів. Жюрі звертатиме увагу на стиль, логіку і якість аргументації конкурсних робіт. Не витрачайте час на плагіат! Есе необхідно відправити на електронну адресу  pua@tsatu.edu.ua до 9 грудня 2019 року.