КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

27 листопада пройшла конференція студентів факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету. На початку роботи конференції було обрано робочу президію та лічильну комісію. Головувала на конференції т.в.о. голови студентської ради факультету Марченко Катерину. Секретарем було обрано Печерську Вікторію.

Порядок денний конференції включав 10 питань щодо формування бюлетенів для таємного голосування при обранні членів студентської ради факультету, вченої ради факультету та конференції трудового колективу факультету, а також ставились питання про висування виборних представників з числа студентів факультету до складу студентської ради, вченої ради та конференції трудового колективу університету.  На конференції також було висунуто та затверджено представників від студентства факультету на конференцію студентів університету.

Делегати конференції були обрані заздалегідь на зборах академічних груп факультету відповідно до встановленої квоти. Делегати конференції голосували у відкритій формі шляхом піднімання посвідчень делегата конференції, що було їм видано при реєстрації до початку роботи конференції. Учасникам конференції було представлено передвиборчі програми кандидатів до студентської ради факультету, а також делегати конференції мали змогу задати питання, що їх цікавлять, безпосередньо кандидатам. Рішення щодо висунутих питань було прийнято відповідно до більшості голосів делегатів конференції та зафіксовано у протоколі конференції.

В різному було зроблено оголошення, що таємне голосування при обранні членів студентської ради факультету, вченої ради факультету та конференції трудового колективу факультету пройдуть 4 грудня з 8:00 до 16:00 в аудиторії 1.127.