Керівництво ТДАТУ, деканат факультету ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ і професорсько-викладацький склад кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ висловлюють подяку керівництву, класним керівникам та школярам шкіл міста та району за сприяння та активну участь у проведенні “Дня відкритих дверей”, який відбувся 20 жовтня 2018 року в стінах ТДАТУ. Окрему подяку спеціальність “МЕНЕДЖМЕНТ,” у особі доктора економічних наук, професора Світлани Анатоліївни Нестеренко, висловлює гостям з підшефних шкіл кафедри, а саме представникам ЗОШ № 7, 22 та 24.