Кафедра фінансів, банківської справи та страхування вітає з Всесвітнім днем захисту прав споживачів!

15 березня щорічно відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Датою для святкування була обрана річниця з дня історичного виступу американського президента Джона Кеннеді 1961 року, в якому він назвав чотири основних права: право на інформацію, право на безпеку, право на вибір і право бути почутим. Згодом цей список був розширений, і до нього увійшли: право на задоволення базових потреб, право на компенсацію, право на споживчу освіту, право на здорове довкілля.

Цей день – ще один привід подякувати тим, хто захищає наші інтереси. У цей день висловлюють слова щирої вдячності працівникам, які присвятили себе справі захисту прав споживачів!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає учасників освітнього процесу, адже кожен з нас тією чи іншою мірою залучений у процеси споживання і відтворення! Нагадуємо, що кожна людина повинна раціонально та ефективно розподіляти свої кошти та вміти їх заощаджувати. Тому пропонуємо всім охочуючим долучитись до Всесвітнього тижня грошей та прийняти участь у заходах #GlobalMoneyWeek2021 на кафедрі ФБС у період 22 – 28 березня!

кафедра фінансів, банківської справи та страхування