КАФЕДРА БКМТ ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ВИЩОЇ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

У межах програми академічної мобільності та діяльності Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму та здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня зі спеціальностей 051 «Економічний консалтинг та бізнес-економіка», «Економічна кібернетика та програмування» та 242 «Туризм», магістерського рівня зі спеціальності 051 «Економіка» мали змогу відвідати відкриту лекцію «Українська мова у «цифрі». Запрошена гість докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольга ДЕРКАЧОВА поділилася корисними фактами у змінах та нововведеннях в українській мові,  сучасними інтернет-ресурсами та мобільними додатками, які допомагають у вивченні української мови, пояснила цілі та вимоги їх користування.

Розповіла про мовні сайти та он-лайн коректори, тренажери, які допомагають викладачам та здобувачам вищої освіти вдосконалювати навички володіння рідною мовою та правильно її використовувати в науковому, освітньому та повсякденному житті.

Викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму щиро вдячні за можливість комунікації та обміну досвідом з пані Ольгою та сподіваються на подальшу співпрацю!

Валентина ДЕМКО,

викладачка кафедри БКМТ