Окремі співробітники факультету взяли участь у різноманітних міжнародних конференціях, програмах та семінарах:
К.н.держ.упр., старший викладач Вороніна Ю.Є.
К.н.держ.упр., старший викладач Єфіменко Л.М.
Д.ф.н., доцент Олексенко Р.І.
Д.н.держ.упр., доцент Ортіна Г.В.
Д.е.н., професор Яворська Т. І.
Д.н., професор Нестеренко С. А.
К.е.н., доцент Воронянська О. В.
Д.е.н., доцент Легеза Д. Г.
К.е.н., доцент Карман С. В.
К.е.н., доцент Сокіл О. Г.:
К.е.н., доцент Попова Т.В.
Доцент кафедри економічної теорії факультету економіки та бізнесу Попова Тетяна Вікторівна отримала грант для молодих науковців від Німецької служби академічних обмінів (DAAD). У період з 3 листопада 2014 року по 31 січня 2015 року в рамках програми «Наукові стажування для викладачів та науковців» пройшла стажування у Лейбніц-Інституті аграрного розвитку в країнах із перехідною економікою (місто Халле, Німеччина). Мета наукового стажування – обмін досвідом та встановлення зв´язків з колегами за фахом.
Стажування здійснювалося в рамках проекту «Організації третього сектора у розвитку сільських територій», який направлений на вивчення еволюції організацій третього сектора у сільських районах Німеччини, Чехії та України.
Викладачі факультету приймають активну участь у проекті “TEMPUS-TACIS” по розвитку кооперативів в аграрному секторі України, підвищенні кваліфікації спеціалістів, керівників сільськогосподарських структур та фермерів АПК за участю іноземних фахівців з країн близького та далекого зарубіжжя, з якими підтримує тісні науково-практичні зв’язки інформаційно-консультаційний центр “Агро-Таврія” ТДАТУ.
К.е.н., доцент Бакіна Т.В.
Доцент кафедри Бакіна Т.В. з 24.07.16 по 19.08.16 проходила стажування у міжнародному начальному центрі МАШАВ у м. Хайфа, Ізраїль за темою «Підтримка жіночого підприємництва як фактор сталого розвитку». Програма стажування передбачала ознайомлення з успішними практиками і політикою просування підприємництва.
Різними моделями систем підтримки малого і середнього бізнесу, гендерно-сенситивна політика в сфері підприємництва в цілому, а також практика соціального підприємництва, різні аспекти планування, розвитку та управління малими підприємствами.
Результати стажування включено в робочі програми та навчально-методичні матеріали дисциплін що викладаються на кафедрі: «Концептуальні засади сталого розвитку», «Економіка», «Економічна психологія», «Міжнародна економіка» та використані для розробки нового навчального курсу «Формування власної справи. Розвиток бізнесу в країні».