Інформаційний захід “Навчись легко вчитися”

2 жовтня студенти групи 11 ПУ та 11с ПУ відвідали інформаційний захід «Навчись легко вчитися», який проходив у літературній вітальні наукової бібліотеки ТДАТУ ім. Д. Моторного. На заході демонструвалась тематична виставка, на якій були представленні видання щодо швидкочитання, розвитку пам’яті, сучасні видання з питань психології та визначення кола читання для молоді. Це книги: Ф. Лезер «Рациональное чтение», В. М. Лесин «Як працювати з книгою», О. Кузнецов «Техника быстрого чтения», Н. Хилл «Думай и богатей», Р. Кийосаки «Квадрат денежного потока», С. Кови «Семь навыков высокоэффективных людей» тощо. Студенти дізнались як працювати з великою кількістю інформації, що таке швидкочитання та які існують методи швидкочитання, як розвинути свою пам’ять та периферійний зір. Цікавими для присутніх були тренінги-завдання на логіку. Всі ці навики роботи з книгою та інформацією допоможуть студентам у навчанні та особистому розвитку.