Global Money Week 2021: студенти-фінансисти познайомились з історією українських грошей

24 березня 2021 року в рамках заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей (Global Money Week 2021) студенти другого та третього курсів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” відвідали Мелітопольський міський краєзнавчий музей, де зберігається обширна колекція грошей, які в різні часи використовувались в нашому регіоні.

Майбутні фінансисти дізналися багато цікавого про грошовий обіг за часів давньогрецьких міст-держав, Київської Русі, Золотої Орди, Російської Імперії, Української Народної Республіки та Української Держави (1917-2021 рр.), Радянського Союзу, сучасної України.

Дякуємо співробітникам музею за цікаву екскурсію!