Фінал Мелітопольської ліги КВН “Мелок”

Гра відбулася 21 травня.

Участь у фіналі брало чотири команди: команда МІГМУ «Андрій Павленко», збірна МДПУ «Чисто случайно» і команди ТДАТУ «Шо ты начал» (ФЕБ) і «Плюс на минус» (енергетичний факультет).

Довести своє вміння жартувати учасники повинні були в чотирьох конкурсах: візитка, конкурс капітанів, розминка з журі та музичне домашнє завдання.

Поки члени журі підраховували бали і підписували дипломи, ведучий Віктор Криворотько вибирав кращого КВН-ника сезону. Цього року ним став капітан команди ФЕБ ТДАТУ «Шо ты начал» Олександр Цеомашко.
За підсумками чотирьох конкурсів IV місце зайняла команда МІГМУ «Андрій Павленко», III місце дісталося команді «Плюс на минус» (ТДАТУ), II місце – команді «Чисто случайно» (МДПУ).

Переможцями гри і всього сезону і володарями кубка і призового фонду стала команда факультету економіки і бізнесу ТДАТУ «Шо ты начал».

Від щирого серця вітаємо хлопців з перемогою! Бажаємо творчих успіхів і натхнення!