Екзаменаційна сесія для студентів магістратури спеціальності ПУ

Для здобувачів освітнього ступеня “Магістр” спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” вже доступний розклад літньої екзаменаційної сесії 2020-2021 н.р.

Першим стане іспит з дисципліни “Ділова іноземна мова” (викладачка Коваль О.Ю.) – його буде проведено 14 червня 2021 року.

17 червня 2021 року відбудеться екзамен з дисципліни “Фінанси домогосподарств” (викладачка Якушева І.Є.).

Завершальним етапом літньої екзаменаційної сесії стане підсумковий контроль з дисципліни “Управління проектами в умовах сталого розвитку” (викладачка Вороніна Ю.Є.) 22 червня 2021 року.

Переглянути більш детальну інформацію, включаючи інформацію про консультації та час проведення екзаменів можна за посиланням.